השתלות שיניים

שתלים דנטליים שינו לחלוטין את פני רפואת השיניים, אם בעבר חוסר שיניים הצריך תותבות נשלפות שלמות/חלקיות או שימוש בגשרים מורכבים בכדי להשלים שיניים חסרות, השתלים הדנטליים הם הפתרון האיכותי ביותר להשלמת שיניים חסרות באופן קבוע והם מהווים תחליף איכותי לשן הטבעית.

ממה עשוי השתל?

השתל עשוי מסגסוגת טיטניום (מתכת אצילה) המותאמת באופן ביולוגי לגוף האדם (ביו-קומפטבילי).

שתל דנטלי

האם ישנה חשיבות לאיכות השתלים?

התפתחות תחום השתלים ופריצות הדרך המשמעותיות בתחום, נעשו לאחר מחקרים רבים שבוצעו במהלך השנים ולאורך שנים, לצערנו צצו בשנים האחרונות חברות המחקות יצרנים איכותיים ומובילים שאיכותם מוטלת בספק!

במרפאתנו משתמשים אך ורק בשתלים של החברות האיכותיות והמובילות בעולם, רק חברות כאלו המתבססות על מחקרים ארוכי טווח ורק כאלו הנושאות אישורי תקן בינלאומיים ומאושרים ע"י ה FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי), ה-CE המפקח על עמידה בדרישות התקן האירופאי ואישור משרד הבריאות הישראלי.

שתל איכותי הוא היסוד החשוב להצלחת ההשתלה ולשיקום שבא אחריו לאורך שנים רבות.

כיצד מבוצע התהליך?

 לאחר בדיקה קלינית ובחינה מדוקדקת של הדמיית ה-CT  מבוצעת תכנית השתלה המתבססת על הנתונים האישיים והרפואיים של המטופל, לאחר מכן מוחדר השתל לעצם הלסת. לאחר שלב זה, התלוי בתקופת הריפוי הנדרשת (לעיתים מספר חודשים ולעיתים באופן מיידי), מתוכנן השיקום הסופי באמצעות כתר חרסינה המשחזר את כותרת השן כמו שן טבעית, הכתר מחובר אל השתל באמצעות מבנה (בורג מיוחד).

שתל דנטלי
שתל דנטלי