שיקום הפה

שיקום שיניים ביום אחד 

חלומם של מטופלים רבים לעבור את טיפולי השתלות השיניים וליהנות משיניים חדשות, אסתטיות ויפות יותר ביום אחד, האם זה אפשרי ? - מסתבר שכן ! 

אמנם לא בכל המקרים, אך המחקרים והניסיון המצטבר מוכיחים כי מדובר בשיטה עם הצלחות רבות.

בשפה המקצועית השיטה נקראת "העמסה מידית", בהעמסה מידית, מבוצעים השתלים ביום אחד ומיד לאחר ההשתלה מורכבים המבנים והכתרים הזמניים, כך שהמטופלים יכולים לצאת כבר ביום הטיפול עם שיניים חדשות.

הטיפול גם מתאים במקרים שיש צורך בעקירת שיניים שהוגדרו כאבודות, כך שבאותו יום שמבוצעות העקירות, מבוצעים גם השתלים ועליהם מורכב באותו הטיפול גשר זמני עם שיניים חדשות המשחזרות את השיניים הטבעיות.


שיקום שיניים בשיטת All-0n-6

השיטה מאפשרת שיקום קבוע של לסת שלמה על גבי  6 שתלים בלבד, שתלים אלו ממוקמים גם באזורים של עצם דלה, אלו שתלים בעלי זווית ייחודית המאפשרים יציבות רבה לשיקום המורכב על גביהם .

בשיטה זו ניתן לבצע את הטיפול ללא הרמת סינוס וללא השתלת עצם והיא מאפשרת גם את ההשתלות וגם את ביצוע השיקום באותה פעולה, כך שבאותו היום מורכבת מערכת שיניים קבועה, אסתטית וחדשה, שניתן ליהנות ממנה כמו השיניים הטבעיות וברוב המקרים ניתן לחזור לשגרת חיים כבר יום לאחר ההשתלה .

שיקום שיניים בשיטת All-0n-6


תותבות על שתלים

מטופלים המרכיבים תותבת שלמה נשלפת, מכירים לרוב את בעיית היציבות המאפיינת תותבות שלמות.

שתלים הם פתרון מצוין העוזר לשפר את יציבותן ואחיזתן של התותבת השלמה.

 באמצעות 4 שתלים בלבד, ובעזרת מחברים מיוחדים ניתן לשפר את איכות החיים של המטופל ולשפר באופן משמעותי את אחיזת התותבת וכן לשפר, להקטין ולעדן את מבנה התותבת.

תותבות על שתלים